Home / Top / Смузі для шкільного перекусу

Смузі для шкільного перекусу

19 November, 2018

Навіть якщо не дуже хочеться їсти, дивлячись на такий смузі все рівно тече слинка. Зараз ми пояснимо, чому ця склянка так і проситься до тебе у рюкзак: «Візьми мене до школи!»

Наш смузі — справжній помічник для кожного школяра! Перший шар — кольору сонця — це коктейль з манго та банану. Він підзаряджає мозок, а значить підкаже правильне розв’язання важкої задачки.
Другий — улюблений йогурт. Цей продукт допомагає легше пережити стрес і хвилювання перед контрольною.

Третій шар — смачна гранола. Це не просто вівсяна каша. Гранола — цільнозернові злаки з горіхами, фруктами, ягодами, а також з сухофруктами, інколи з додаванням невеликої кількості рослинних олій, запечені при низьких температурах. У ній збережені все вітаміни та поживні речовини. Гранола наситить організм і не дасть тобі відчувати голод аж до обіду.

Уявляєш, що буде, коли ти перемішаєш ці три супер корисні і смачні шари і з’їси їх?! 

Рецепт і приготування: Інна Левенец;  Фуд-стиль: Ольга Драч; Фото: ЄвгенІя Драч

Рецепт Смузі для шкільний перекус

Рецепт смузі для шкільного перекусу
Надрукувати
Інгредієнти
  1. половинка банану
  2. 100 г кубиків манго (можна заморожених)
  3. 3 ст. ложки йогурту
  4. гранола
Instructions
  1. ля приготування нижнього шару смузі тобі знадобиться блендер. Помісти у чашу половинку банану і шматочки попередньо розмороженого манго. Ввімкни блендер на найнижчу швидкість і перебивай дві-три хвилини, доки банан і манго не перетворяться на однорідну масу.
  2. Візьми склянку або баночку з кришкою. Перемісти туди манго-бананову суміш.
  3. Тепер займися другим шаром смузі - йогуртовим. Для цього просто виклади зверху на перший шар густий йогурт. Май на увазі, що рідкий питний йогурт для цього рецепту не підійде. Шари смузі не змішається між собою, тому що і перший, і другий доволі щільні.
  4. Третій шар – це гранола з горіхами та сухофруктами. Насип її на йогурт і закрий склянку або баночку кришкою. Все, твій шкільний перекус готовий! Не забудь взяти ложку! І добре перемішай смузі перед тим, як зголоднієш.
  5. Смачного!
Drink&Food Inform https://drinkinform.com.ua/
Рецепт Смузі в школу

Tags:

Похожие публикации

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *