Home / Top / Домашній шоколад з ягодами годжі, кедровими горішками, лавандою та чіа

Домашній шоколад з ягодами годжі, кедровими горішками, лавандою та чіа

17 December, 2018

Наш домашній шоколад ми робимо з какао масла і какао порошка. Без цукру. Додаємо в нього найгарніші і найкорисніші у світі інгредієнти — солодко-терпкі, з кислинкою ягоди годжі, насіння чіа, пікантні кедрові горішки та неймовірно ароматні сухі квіти лаванди.

Можемо стверджувати, що отримані шоколадки — справжній супер-фуд. Річ у правильно підібраних компонентах. Какао масло збагачене олеїновою, лінолевою та стеариновою кислотами, які нормалізують обмін речовин в організмі та знижують рівень холестерину. Ягоди годжі входять до топ-10 найкорисніших продуктів на Землі, завдяки високому вмісту антиоксидантів і вітамінів. Кедрові горішки переповнені 14 різноманітними амінокислотами, насіння чіа можуть похизуватися великою кількістю кальцію, рослинного протеїну, жирних кислот омега-3 і Омега-6. 

Перед початком магії, пам’ятайте, що какао масло не любить перегріву. Тому, розтоплюючи його на водяній бані, слідкуйте за тим, щоб вода не закіпала. 

Домашній шоколад з годжі, кедровими горіхами, лавандою та чіа

Домашній шоколад з годжі, кедровими горішками, чіа та лавандою
Надрукувати
Інгредієнти
 1. 100 г какао масла
 2. 70 г какао порошка
 3. дрібка солі
 4. 2 ст. ложки ягод годжі
 5. 1 ст. ложки чіа
 6. 1 ст. ложка кедрових горіхів
 7. 1 ч. ложка сухих квітів лаванди
Instructions
 1. На водяній бані розтопіть масло какао. Додайте порошок какао, добре перемішайте, щоб не залишалося грудочок. Посоліть. Зніміть з водяної бані та дайте трішки охолонути.
 2. Наповніть силіконові формочки отриманим шоколадом (ми брали формочки для кексів та наповняли кожну 4 чайними ложками шоколаду). Посипте кожну ягодами годжі, чіа, кедровими горішками та лавандою.
 3. Поставте шоколад у холодильник на пару годин. Ясна річ - чим тонший шар шоколаду, ти швидше він застигне.
 4. Домашній шоколад готовий! Насолоджуйтесь!
Drink&Food Inform https://drinkinform.com.ua/
Рецепт приготування домашнього шоколаду

Як поводитися з шоколадом на домашній кухні — читайте в матеріалі «Все в шоколаде! Профессиональные советы для домашнего изготовления шоколадных конфет»

Похожие публикации

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *